Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Iniekcja domięśniowa

Iniekcja domięśniowa


Iniekcja domięśniowa jest najczęstszym sposobem administracji sterydów anabolicznych, zarówno tych na bazie oleju, jak i wody, pozwalającym na wprowadzenie substancji głęboko w tkankę mięśniową. Zapewnia w miarę szybką absorpcję, sporych ilości podawanego środka - nawet do 5ml w odpowiednim miejscu.

1. Co jest potrzebne do wykonania iniekcji domięśniowej?
Oczywiście każda iniekcja wykonywana jest nową, sterylną strzykawką i igłą. Są to akcesoria na tyle tanie i szeroko dostępne, że oszczędzanie na nich jest po prostu niepoważnym traktowaniem własnego zdrowia.

2. Jak wykonać zastrzyk?
3. W które miejsca wykonywać iniekcje?
Należy wybierać miejsca łatwo dostępne, pozwalające na uniknięcie trafienia w naczynie krwionośne. Staraj się zmieniać miejsca, nie wykonuj kilka razy z rzędu zastrzyku w to samo miejsce. Unikaj miejsc posiniaczonych, pokrytych bliznami, spuchniętych. Najczęściej wybieranymi miejscami są: pośladki, uda, barki, choć można wykonywać w praktycznie każdy mięsień. Te miejsca są po prostu najbezpieczniejsze i mogą przyjąć duże ilości substancji, pośladki i uda po 3ml, barki do 2ml.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening