Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Korzyści wynikające z brania sterydów anabolicznych

Korzyści wynikające z brania sterydów anabolicznych


1. Zwiększenie siły
Kurczliwe elementy tkanki mięśniowej zwiększają się przy ciężkim i długotrwałym treningu, jak i przy odpowiednim odżywianiu. AKTYN i MYOSIN są fachowymi wyrażeniami dla składników tych kurczących elementów. Także zwiększenie siły może być osiągnięte przez magazynowanie wody w tkance jak i wokół niej. Po odstawieniu sterydów siła maleje, co jest zrozumiałe.

2. Zwiększenie masy mięśniowej
Zwiększenie MYOFIBRILLII (włókna mięśniowe) i przyrost objętości wody w tkance powodują, że następuje przyrost masy mięśniowej. Oczywiście branie sterydów należy połączyć z ciężkim treningiem i optymalnym odżywianiem.

3. Zmniejszenie bólu wywołanego przez zapalenie stawów i zapalenie ścięgien
Wielu kulturystów stwierdza, że ich bóle, które odczuwają przy ciężkim i po części złym treningu, zmniejszają się lub całkowicie znikają przy kuracji sterydowej. Sterydy jak Metanabol oraz Deca-Durabolin pomagają w w/w dolegliwościach. Takie właściwości to pozytywna strona sterydów, która jest wykorzystywana w medycynie, odnowie biologicznej, rekonwalescencji.

4. Redukcja (zmniejszenie) tkanki tłuszczowej
Wprawdzie odpowiednia dieta pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej ale przy zażywaniu sterydów spalanie tłuszczu jest dużo szybsze. Wytłumaczeniem tego jest fakt, że przemiana materii podczas brania sterydów jest znacznie szybsza. Optymalnym aspektem przy spalaniu tłuszczu są ćwiczenia aerobowe trwające od 30 do 60 minut.

5. Zwiększenie wytrzymałości
Pod wpływem sterydów stan KORTYZOLU we krwi jest podwyższony. KORTYZOL jest hormonem stresu, który pozwala kulturystom trenować z większą wytrzymałością.

6. Poprawa zarysu żylnego u kulturystów (waskularyzacja)
Fenomen ten jest jeszcze dokładnie nie wytłumaczony, ale przyjmuje się, że właśnie te objawy występują z powodu podwyższonego ciśnienia krwi. Wyraźne zarysy żylne są właściwością TOP-KULTURYSTÓW.

7. Skrócony czas wypoczynku po ciężkim treningu i po kontuzjach
Dzięki zwiększonej syntezie białka czas wypoczynku po kontuzjach lub operacjach jest znacznie skrócony. To samo odnosi się dla stanu wyczerpania po ciężkim treningu. I tak organizm może być po krótkiej przerwie znowu ciężko obciążany, co przyśpiesza przyrost masy mięśniowej.

8. Zwiększona możliwość zrobienia cięższych i częstszych powtórzeń oraz serii
Stan ten tłumaczy się zwiększoną syntezą FOSFOROKREATYNY. FOSFOROKREATYNA to związek wysokoenergetyczny występujący w mięśniach. Jest on głównym dawcą energii dla eksplozywnych i krótkich ciężkich aktywności. Bez wystarczającego zasobu tego związku w mięśniach, osiąga się szybciej granice możliwości i wytrzymałości.

9. Większa agresywność
Ta cecha została już wymieniona przy działaniach ubocznych. Szczególnie trójboiści są zadowoleni z tego stanu rzeczy. Pomaga to im dłużej i ciężej trenować. Niektórzy są z tego zadowoleni ponieważ wola pokonania siebie i innych są najważniejsze przez to osiąga się lepsze rezultaty.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening