Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid SAA wpływają na objętość krwi

SAA wpływają na objętość krwi


Każdy, kto w przeszłości używał SAA, zauważył zwiększenie efektu "napompowania mięśni". Dzieje się to częściowo dzięki podniesieniu wyjaśnionej wcześniej syntezy fosfokreatyny (CP), lecz również dzięki zwiększeniu objętości krwi. Testosteron zwiększa produkcję i liczbę czerwonych krwinek poprzez stymulację czerwonego szpiku kostnego. Wzmaga on także produkcję hemoglobiny. Hemoglobina jest związkiem zawierającym żelazo, który przenosi tlen z płuc do tkanek takich jak mięśnie. Daje to rezultat w postaci większych, bardziej ukrwionych, twardszych mięśni, które otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych. Stanowi to potencjalnie pozytywny aspekt do pewnego miejsca, gdyż wynikiem jest zwiększenie pojemności treningowej i usprawnienie regeneracji tkanek. Niestety znaczący wzrost liczby czerwonych krwinek może prowadzić do nagromadzenia się płytek krwi i zakrzepicy.

Informacją dodatkową jest tutaj to, że związek chemiczny zawarty w krwiobiegu, zwany fibrynogenem, powoduje powstawanie zakrzepów. Istnieje sporo dowodów popierających tezę, że piwo i czerwone wino hamują działanie tego związku. Oczywiście nie jest to wymówką, by zapijać się, lecz umiarkowane spożywanie może być wzięte pod uwagę. Popularnym lekiem używanym jako tak zwany "rozrzedzacz" krwi jest aspiryna. Aspiryna jest nieswoistym inhibitorem COX (info: "Prostaglandyny"), który może mieć też negatywny wpływ na PGE-1 i PGF-2. Prostaglandyny są ważnym czynnikiem wzrostu w procesie budowy tkanki mięśniowej.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening