Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Testy krwi

Testy krwi


Jakikolwiek sportowiec używający SAA jest głupi nie kontrolując krwi i moczu. Istnieją możliwe długoterminowe skutki uboczne ze względu na nacisk i / lub uszkodzenie organów takich jak nerki, wątroba i serce. Organy te mogą podlegać negatywnemu wpływowi ze względu na toksyczność zwłaszcza ze strony doustnych sterydów c17-alfa takich jak Anadrol-50 i Methyltestosterone. Jeśli życie nie jest istotne, a liczą się jedynie wyniki i trening, regularne kontrole krwi są postrzegane jako olbrzymia pomoc w uzyskaniu maksymalnych wyników.

Przy zachowaniu prywatności często badania krwi są dostępne na żądanie w małych klinikach, klinikach uniwersyteckich i u kręgarzy. Oczywiście lekarz sportowy jest jedynym wyborem, jeśli chodzi o zależną interpretację i poradę, lecz sportowcy mogą się wiele nauczyć przyswajając zwyczajnie kilka podstaw. Lepiej jednak unikać większości porad dotyczących zdrowia sportowca usłyszanych od laryngologów, lekarzy pierwszego kontaktu i dentystów. Delokatnie mówiąc - oni nie mają pojęcia, jeśli chodzi o sportowców. Co prawda zdażają się wyjątki, które okazały się być najbystrzejsze i najbardziej wnikliwe ze wszystkich. Oczywiście wielu z nich myśli, że - lekarz medycyny-oznacza "wiem wszystko" i obdarowuje radami, co do których im samym brakuje rozległej wiedzy, lecz chwila, oni są dobrzy w swoich dziedzinach! Dlaczego więc mieliby się bardziej obciążać do cholery? Szczerze przepraszamy każdego, kto zainwestował lata, aby nabyć odpowiednia statystyczną wiedzę oparta na faktach. Hmm, ktoś się zastanawia dlaczego wybieramy badania zamiast praktyk medycznych? Wracając do badań krwi... prosimy w labolatorium o kopię. Wyniki zazwyczaj pojawiają się w ciągu kilku dni i kosztują od 75 do 150 zł.

Najbardziej popularnym typem badań krwi, który dostarcza cennych informacji jest morfologia. Różne laboratoria mogą przeprowadzać różne badania, które są jednak do siebie podobne i dostarczają potrzebnych informacji.

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening