Kontakt: steroidscent@gmail.com Ceny sterydów
STEROIDSCENTER - Centrum Informacji o Sterydach! sterydy doping kulturystyka anaboliki koksy ceny cykle opis steroid Zastosowanie testów krwi

Zastosowanie testów krwi


WĄTROBA: LDH, SGOT, SGTP, GGTP, BILIRUBINA, AZOTAN MOCZNIKA (BUN), FOSFATAZA ZASADOWA
NERKI: AZOTAN MOCZNIKA, SÓD, CHLOR, FOSFOR, WAPŃ, POTAS, KWAS MOCZOWY, CO2, ILOŚĆ KREATYNINY/BUN
SERCE: TRÓJGLICERYDY, CHOLESTEROL, SGPT, SGOT, POTAS
KOŚCI: WAPŃ, FOSFATAZA ZASADOWA
UKŁAD ODPORNOŚCIOWY: GLOBULINA
CUKRZYCA: GLUKOZA
UKŁAD NERWOWY: POSTAS, CHLOR, SÓD

Ważne jest, aby pamiętać, ze ciężko trenujący sportowcy, zwłaszcza kulturyści mający intensywne treningi, będą mieli odmienne wyniki w porównaniu do "kanapowców". Zmiany w SGPT i SGOT sugerowałby normalnie obciążenie wątroby w przypadku osób spędzających większość czasu na kanapie. Jednakże, u kulturystów chwilowe zmiany tego typu zazwyczaj oznaczały, że mają miejsce modulacje metaboliczne takie jak rozpad tkanki mięśniowej z powodu intensywnych treningów. Jeśli wysokiemu poziomowi SGOT towarzyszy wysoki poziom fosfatazy zasadowej i / lub wysoki HDL w czasie cyklu SAA oznacza to, że sterydy negatywnie wpłynęły na wątrobę. Uważa się, że morfologia była ważna tak samo jak testy hormonów tarczycy T-3 i T-4. Częścią morfologii krwi jest liczba białych krwinek. Jest to istotne dla sportowców, gdyż wskazuje na infekcje. Podniesiony poziom krwinek czerwonych został zaobserwowany u sportowców, co było znakomite, ponieważ zwiększał on możliwości transportu tlenu. Anadrol-50 zazwyczaj znacząco podnosił liczbę czerwonych krwinek. Wspomogło to układ krwionośny, lecz w przypadku znacznego podniesienia poziomu, kończyło się to problemami krążeniowymi.

Znaczące podniesienie poziomu enzymów wątrobowych (SGPT, SGOT) było powszechne w czasie pierwszych tygodni cyklu SAA. Często wyniki badań krwi wracały do normy po kilku tygodniach. Ta zmiana wartości była zazwyczaj postrzegana jako proces adaptacyjny. Jeżeli wartości te pozostały wysokie przez dłuższy czas, były podstawą do niepokoju, gdyż wskazywała na znaczące obciążenie wątroby. Dla większości, unikanie c17–alfa pozwoliło tego uniknąć bądź przynajmniej poprawić, gdy gros zredukowało ich stosowanie do nie więcej niż 4-6 tygodni rozsądnego dawkowania.

Przeglądając badania krwi, sportowcy zauważyli kolumnę wartości umiejscowioną gdzieś z prawej strony testu. To są wyniki badań sportowców. Będą tam również podane poprawne wartości w celu porównania, takie jak jednostki ng/dl (nanogramy na decylitr) i tak dalej. Sportowiec może wykorzystać tę informację, aby ocenić polepszenie bądź pogorszenie swego zdrowia poprzez zachowanie dziennika zawierającego każde badanie krwi, trening i informacje o diecie oraz schemat stosowanych SAA. Jeśli wartości trójglicerydów i HDL u sportowca nie spadły w ciągu 3-4 miesięcy do poziomu przed cyklem, stosowanie SAA zostało wstrzymane do czasu aż się to stało i podjęto środki by to osiągnąć. Odkryto przypadki osób stosujących SAA które myślały, iż byli super bohaterami w czasie cyklów. Przeciągali używanie przekroczonych dawek c17-alfa, pili zbyt wiele alkoholu, jedli zbyt wiele posiłków obfitych w tłuszcze nasycone, zbyt mało spali, nie pili przynajmniej 5 litrów wody dziennie i palili. Przeglądając ich badania krwi, zauważono dramatyczne zmiany ze względu na te nadużycia.

Innym testem, z którego sportowcy czerpali korzyści, było badanie poziomu testosteronu / estrogenów w osoczu. Oczywiście, było to użyteczne jedynie po odstawieniu SAA na przynajmniej 2 miesiące. Badanie pokazywało całkowity poziom testosteronu / estrogenów, ich wolną ilość, jak również zakres norm. Stosowanie HCG / Clomidu i Provironu zazwyczaj korygowało niski poziom testosteronu, a Proviron bądź Teslac z reguły normowały poziom estrogenów. Stosowanie tych środków, jeśli nie zostały odstawione na przynajmniej miesiąc przed ponownym badaniem, pozbawiało wyniki wiarygodności. A propos, Nolvadex jawił się jako estrogen, jeżeli brany był w czasie okresu badań. To chyba nie wymaga wyjaśnień?

» Strona główna

» Produkty

» Cennik

» Kontakt

» Forum

» Doping

» Dieta

» Trening